FEJVADÀSZAT

és vezetöi
munkakörökre

Hogyan működik
  • FELMÉRJÜK AZ  IGÉNYEIT FELMÉRJÜK AZ  IGÉNYEIT

    FELMÉRJÜK AZ
    IGÉNYEIT

  • MEGKERESSÜK  A MEGFELELŐ JELÖLTEKET MEGKERESSÜK  A MEGFELELŐ JELÖLTEKET

    MEGKERESSÜK
    A MEGFELELŐ JELÖLTEKET

  • KIVÁLASZTJUK A LEGJOBB  SZAKEMBEREKET KIVÁLASZTJUK A LEGJOBB  SZAKEMBEREKET

    KIVÁLASZTJUK A LEGJOBB
    SZAKEMBEREKET

  • ÖN KIFIZETI  A SZOLGÁLTATÁST ÖN KIFIZETI  A SZOLGÁLTATÁST

    ÖN KIFIZETI
    A SZOLGÁLTATÁST

Az egyéni keresés forrásai

BELSŐ CRM RENDSZER

KÖZÖSSÉGI MÉDIA

MARKETING ESZKÖZÖK

JELÖLTEK KERESÉSE AJÁNLÁSOK ALAPJÁN

Tökéletes jelöltek!

Értékelési eszközök

Kompetencia teszt

Esetinterjú

Esetinterjú

Ajánlólevelek

Metaprogramok alkalmazása

Szolgáltatásaink

    A fejvadászat a toborzás csúcsa, amely magában foglalja a vállalatok felső vezetőivel való kommunikációt, hogy új lehetőségeket kínálhasson a karrierjük fejlődéséhez.

    A fejvadászat sajátossága, hogy a kiváló szakemberek általában nem keresnek állást, a mi feladatunk az egyéni megközelítés megtalálása, érdeklődésük felkeltése, a hatékony kommunikáció kialakítása és az új karrierlehetőségek minél jövedelmezőbb bemutatása, amely a partnerünk cégénél lehetséges. Munkánk során számos sikertörténetet hoztunk létre a világ más városaiba és országaiban.

    Nem minden toborzó képes megbirkózni egy ilyen feladat bonyolultságával. A siker fő összetevői: sokéves toborzási tapasztalat, kitartás, etika és empátia területén. Ügyfeleink számára a legtapasztaltabb toborzókat vonjuk be a fejvadászatba, akik többször értek el kiváló eredményeket a legjobb vezetőkért folytatott küzdelemben.

    A tömeges toborzás a kommunikáció és az együttműködés külön művészete, amelyben a kiválasztás minősége nem a mennyiségtől függ.

    A Smart Solutions korszerűsítette az ilyen típusú toborzás általános megközelítését.

    Bármelyik irodai pozícióhoz kiválasztjuk a szükséges számú megfelelő szakembert.

    Lehetnek például: fordítók, ügyfélszolgálati szakemberek, adminisztrátorok, logisztikusok, értékesítési vezetők.

    Ha valami újat tanít az alkalmazottainak, az olyan köteléket hoz létre, amelyet értékelni fognak a későbbiekben. Ha ez már az interjún megtörténik, szinte biztos, hogy a legjobb jelölteket fogja bevonzani.

    A szakmai toborzás keretén belül kiválasztjuk a legjobb szakembereket, közép- és felső szintű vezetőket az Ön igényeinek megfelelően.

    A toborzásban végzett több mint 10 éves tapasztalatunk során erős és megbízható munkáltatói márkát hoztunk létre, melyben mind az ügyfelek, mind a legkeresettebb jelöltek megbíznak.

    Mindig nyitottak vagyunk az együttműködésre és készen állunk az új kihívásokra.

    Az informatikusok kiválasztása korunkban minden bizonnyal a legnépszerűbb és legkeresettebb toborzási forma. Nehéz elképzelni egy sikeres céget erős és tapasztalt informatikai szakemberek nélkül. Az IT-szakemberek iránti nagy kereslet arra készteti a munkaerő-toborzó piacot, hogy a legfejlettebb kereső és fejvadász eszközök segítségével toborozzon.

    IT-toborzócsapatunk nemcsak a munkaerő-keresés és -kiválasztás terén rendelkezik nagy szakmai tudással, hanem valós programozási tapasztalattal is. Ennek köszönhetően könnyen megtalálják a közös nyelvet a jelöltekkel és megértik az ügyfél valódi igényeit.

Elégedett partnereink
ügyfél
500+

Lépjen velünk kapcsolatba!